Ons team

Sandra ter Huurne - Uretek

Sandra ter Huurne MA
(algemeen directeur)
sandra.ter.huurne@uretek.be

Arend Knufman - Uretek

Arend Knufman
(manager verkoop & techniek/technisch adviseur)
arend.knufman@uretek.be
BE +32 475 733639
NL +31 (0)6 15092206

Jean Keulers - Uretek

Jean Keulers
(manager interne organisatie)
jean.keulers@uretek.be
NL +31 (0)6 21132036

Elmyr Riegman - Uretek

Elmyr Riegman
(technisch adviseur)
elmyr.riegman@uretek.be
NL +31 (0)6 14460334

Fabrice Saquet - Uretek

Fabrice Saquet
(technisch adviseur)
fabrice.saquet@uretek.be
BE +32 499 839760

Robbert Melis - Uretek

ing. Robbert Melis
(technisch adviseur)
robbert.melis@uretek.be
NL +31 (0)6 14813431

Dimitri de Graaf - Uretek

Dimitri de Graaf
(technisch medewerker binnendienst)
dimitri.degraaf@uretek.be
NL +31 (0)320 29509

Marieke Lechner - Uretek

ing. Marieke Lechner
(technisch medewerker binnendienst)
marieke.lechner@uretek.be
NL +31 (0)320 295097